0це так yлов! Митники виявили сховані у газовій автоцuстерні понад 100 тис nачок схованuх сuгарет: кажуть, що ще не бачили такого чуда (ФОТО)

0

Рахували цілий день!

У п’ятницю, 27 січня закарпатські митники виявили повну цистерну цигарок, які намагалися незаконно вивезти до Румунії. Про це повідомляє Державна митна служба України у Facebook

На митний пост «Дякове», що на кордоні з Румунією заїхав вантажний транспортний засіб з цистерною під керуванням 41-річного закарпатця

«Під час проходження митного контролю, перевізник надав документи та запевняв, що їде в Румунію порожнім для завантаження цистерни газом. Під час ретельної перевірки цистерни увагу митників привернув нехаректерний звук як для порожньої ємності.

Крім того, виявлено підфарбування шурупів у передній частині цистерни, що говорило про можливий сторонній доступ до внутрішньої частини ємності цистерни», – повідомили у митників.

Інспектори перенаправили транспортний засіб з цистерною на контрольне зважуваня, яке показало суттєву різницю між зазначеною у документах – на 2,5 тонни більше.

Було вирішено провести рентген цистерни на митному посту «Ужгород». Результат сканера не забарився – підтвердив наявність сторонніх вкладень.

Ними виявились сигарети популярної марки.

Ввечері в Державній митній службі підрахували кількість контрабанди. Загалом митники дістали з цистерни 215 коробок, 107,5 тис пачок прихованих цигарок. Усі вони без акцизних марок. Орієнтовна загальна їх вартість складає 5,6 млн грн, а вартість цистерни – до 2 млн грн.

«Наразі відносно перевізника митники складають протокол про порушення митних правил за ч.1 статті 483 Митного кодексу України, яка передбачає не лише штраф у вигляді 100% вартості незаконних товарів, а їх конфіскацію разом з напівпричепом, що використовувався для переміщення прихованих тютюнових виробів у тайниках», – додали у службі.

0