15 000$ любому хто здасть його! Українці оголосили “полювання” на військового РФ, який дав добро на удар по Вінниці. Фото

0

Партuзанu в Крuму оголосuлu полювання на військового злочuнця, який наказав ударuтu ракетамu по Вінниці 14 липня. Анатолій Варочкін командує окремuм дивізіоном підводнuх човнів ЧФ РФ, з одного з яких, за однією з версій, і булu запущені ракетu, які забралu життя понад 20 мuрнuх жителів Віннuці.

Голову воєнного злочинця Варочкіна українці оцінили у 15 тисяч доларів. Оголошення про винагороду за ліквідацію окупанта або інформацію про нього з’явилися на території окупованого українського півострова, пише “Інсайдер”.

“У Криму оголосили полювання на командира окремого дивізіону підводних човнів ЧФ РФ Анатолія Варочкіна. Саме він наказував обстрілювати Вінницю крилатими ракетами. 15 000$ за ліквідацію. Так оцінили”, – зазначено в повідомленні.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу 9b6ae0eeea3412d8d9e5060331251466.jpg

Судячи з опублікованих фотографій, партизани пропонують винагороду за інформацію про капітана 1 рангу Варочкіна, або за його ліквідацію. Адреса проживання воєнного злочинця, який наказав вдарити по Вінниці, партизанам вже відомий. Він живе (або зареєстрований) у Севастополі, на вулиці Юмашева у квартирі 108. Місце проживання злочинця вже позначено листівками .

Нагадаємо, 14 липня Росія завдала ракетного удару по Вінниці: 23 особи загинули і близько 117 поранено. Згодом кількість жертв зросла до 24: 16 липня стало відомо, що одна з поранених жінок померла у лікарні.

Серед загиблих – щонайменше троє дітей. Доля десятків людей досі невідома: вони вважаються зниклими безвісти, але, за даними рідних, на момент удару перебували в районі епіцентру вибухів.

Пізніше стало відомо, що окупанти били по Вінниці високоточними ракетами, їх запускали з корабля біля мису Фіолент у Криму. Також були названі імена військових РФ, які запустили ракети по Вінниці, серед них – Анатолій Варочкін.

obozrevatel.com