17-р близнюки Богдан та Євген нікого не чіпали і просто йшли вулицею, а російські окупанти цинічно позбавили їх життя

0

На Чернігівщині навесні 2022 року росіяни вбили трьох юнаків , які просто йшли вулицею . Загинули двоє 17 – річних братів – близнюків Євген та Богдан Самодії та їхній 18 – річний друг Валентин Якимчук , розповідає авторка блогу ” Їх убила Росія ” Аліна Боднар . Трагедія сталася 14 березня у селі Мохнатин .

Того дня українські військові атакували колонну російських військ . Їхні машини роз’їхалися щонайближчими селами . Мохнатин окупанти не займали , лише проїжджали вулицями на танках . Саме в цей час брати разом з другом йшли селом . ” Діти просто йшли дорогою . Росіянам здалося , що вони передають даннi про них телефоном . I вистрелили по них ” , – каже координаторка проекту ” Очі ” Ірина Ярошинська . За словами очевидців , Валентину знесло половину голови , а Євгену вистрілили в груди .

Обоє померли на місці . Богдан отримав поранення у живіт , і коли прибігли сестра та батьки , хлопчик ще був живий . Мати повезла Богдана до Чернігівської дитячої лікарні , але дорогою він помер .

10 червня Богдану та Євгену мало виповнитися по 18 років . ” Діти же просто йшли . Але росіянам не потрібна причина , щоб убивати українців .

Росія не дала братам зустріти повноліття . Росіяни забрала життя у них , як іще у сотень українських дітей ” , – пише Аліна Боднар .