18 річна Рівненчанка кличе і чекає з нетерпінням на օкуnанmів, пօкu її батькօ служuть у 3СУ

0

СБУ уже проводить перевірку щодо допису дівчини із Рівненщини

На Рівненщині 18-річна дівчина з Кричильська у соцмережі написала, що чекає на прихід росіян у Рівному. У коментарі дівчина на ім’я Ірина Конько закликає вбивати українських військових і тероборонівців. Допис про це поширила депутатка Львівської обласної ради Дзвінка Калинець-Мамчур.

Депутатка висловила сподівання, що Служба безпеки України зацікавиться цією дівчиною. Окрім того, як пише сама дівчина, її батько служить у Збройних силах України.

Скандал на Рівненщині: дівчина чекає на окупантів, поки батько служить у ЗСУ фото 1

«Хочу, щоб ця дівчина була відомою, і щоб її батькам, друзям, родичам було соромно… 18-річна дівчина з Кричильська Рівненської області Ірина Конько чекає «поки русские войдут в Ровно», при тому що її тато служить в ЗСУ», – написала авторка допису, який поширила львівська депутатка.

Скандал на Рівненщині: дівчина чекає на окупантів, поки батько служить у ЗСУ фото 2

Допис неабияк обурив мешканців Рівненщини та за пів доби він набрав тисячі поширень.

Ми вирішили перевірити, чи справжній це номер, чи можливо це робота ботів. Через додаток, який показує, як той чи інший контакт підписаний у інших абонентів, виявилося, що такий номер існує. Він справді належить Ірині Конько. І ось, як її підписують:

«Це не я. Мене підставили»
У своєму інстаграмі дівчина спростувала свою причетність до подібних коментарів, мовляв, її акаунт зламали. Ірина пояснює, що це помста росіян за підтримку України.

Чи справді дівчину «зламали» та скористалися її особистими даними, тепер з’ясовує СБУ. Ми звернулися у відомство за офіційним коментарем. Вони перевіряють цю інформацію