20 тисяч військ вже під Кремлем! Удар по Москві: почалося – нова зброя ЗСУ, залnu на 1000 км! Не вuжuтu!

0

Окупанти на свята розгорнули ППО навколо Москви.

Збройні сили України в новому році будуть продовжувати удари вглиб території Росії. Відповідну зброю зі збільшеним радіусом ураження Захід може надати Україні до весни. Крім того, ЗСУ мають власні можливості, які дозволили вже двічі атакувати авіабазу стратегічних бомбардувальників в Енгельсі.

Про це розповів військовий експерт Олег Жданов під час всеукраїнського телемарафону.

Як зазначив Жданов, навіть у Москві бояться атак ЗСУ:

“31 грудня спецпризначенці ФСБ були підняті по тривозі, вони оточили Красну площу… Російські пабліки писали, що Москву оточили понад 20 тисяч військовослужбовців повітряних сил. Вони розгорнули все, що в них є – і “Тор”, і “Бук” навколо Москви по полях розставляли розрахунки. На новорічну ніч закривали небо Москви – так вони бояться”.

На думку військового експерта, завдавати ударів вглиб РФ “цілком можливо і треба”.

“Про це говорив головнокомандувач генерал Залужний ще в вересні – про паритетну зброю. Навіть не зважаючи на те, що партнери досі вагаються, чи давати нам зброю з дальністю 300 км і більше, думаю, до весни точно дадуть таку зброю. Далі сперечатися немає сенсу – треба або постачати, або припиняти ці всі розмови взагалі”, – сказав він.

За словами Жданова, якщо Захід не дасть таку зброю, це може призвести “або до заморозки конфлікту в найліпшому випадку, або до погіршення стану лінії фронту відносно сьогоднішнього дня”.

“Думаю, таке вони собі дозволити не можуть. Це буде послабленням їхньої політичної позиції по відношенню до Путіна. Так що дадуть”, – переконаний він.

Водночас, військовий експерт нагадав, що у ЗСУ “з’являється дедалі більше власних можливостей”.

“У нас з’являються наші безпілотники. Державного чи приватного виробництва – вже неважливо. Працює військово-промисловий комплекс. Є люди, здатні забезпечити нам наявність такої зброї. Доволі ефективно. 700 кілометрів подолати, причому двічі. Двічі на стратегічний аеродром вони залетіли… Я маю на увазі аеродром “Енгельс”, – сказав Жданов.

Керівник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов також очікує, що удари по військових об’єктах усередині Росії продовжуватимуться. Зокрема, їх більше і вони відбуватимуться в глибині російської території. Про це він сказав в одному з інтерв’ю.

Глава українського розвідувального відомства відмовився відповідати на запитання журналістки про те, чи відповідає Україна за удари по російських авіабазах. Він пообіцяв, що розповість про це після закінчення війни.

Однак Буданов зазначив, що дуже радий бачити, що відбувається усередині сусідньої країни. За його словами, буде більше поразок російських військових об’єктів, вони відбуватимуться “все глибше і глибше” всередині РФ.

Крім того, глава ГУР заявив, що ЗСУ можуть завдавати ударів по окупованому Криму та використовувати для цього будь-яке озброєння, оскільки півострів є українською територією.

Також в українській розвідці розповіли, якими є плани армії РФ на 2023 рік.

Армія РФ не досягла своїх цілей на жодному з напрямків фронту, тому має намір робити спроби наступу і в 2023 році. Впевненість у вищезгаданому висловив представник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Черняк.

“Росія розуміє, що програє, але завершувати війну не планує”, – наголосив Черняк. Представник розвідки додав, що російські війська за 5 місяців війни можуть втратити до 70 тисяч солдатів.

Черняк зазначив, що кремлівського диктатора не хвилюють втрати, війська за наказом командування намагатимуться утримати сухопутний коридор у Крим, можливо, форсувати Дніпро та знову захопити Херсон. Представник ГУР запевнив, що нічого з перерахованого вище загарбники Путіна досягти не зможуть.