6 ранку. Росія. “Вaльнулo” так, що за кілька кілометрів повuліталu вiкна, nалає нафmозавод, вдруrе за рiк. Відео

0

Інтернет видання ЧАС ЗСУ з посиланням на t.me/vnsnua ВІЧЕ 2014 – 2022 повідомляє

15 грудня в Ангарську Іркутської області сталася друга пожежа за останні 18 днів на території “Ангарської нафтохімічної компанії”.

Сьогодні, 15 грудня, близько 6:00 в Ангарську (Іркутська область, РФ) прогримів потужний вибух на території одного з найбільших у РФ нафтопереробного підприємства. Відомо про загибель двох співробітників підприємства, а ще чотирьох доставлено до лікарні.

Нещодавно, 27 листопада, на території цього ж підприємства була потужна пожежа, яку гасили кілька годин, і ось картина повторюється.

“Ангарська нафтохімічна компанія” є однією з найбільших у Східному Сибіру з переробки нафтопродуктів. Саме підприємство належить Роснефти.

За словами місцевих жителів, потужний вибух вони спочатку сприйняли за землетрус. Вибухова хвиля була така сили, що в будівлі місцевої ТЕЦ вибило Вікна і обрушилася стеля.

Після вибуху на підприємстві почалася пожежа, що охопила площу 2500 м2. До гасіння залучено 25 одиниць спецтехніки та понад 100 рятувальників.

Місцеві ЗМІ пишуть про загибель двох людей. Вибух був такий сильний, що його почули як жителі самого Ангарська, так і Іркутська.

У МНС РФ попередньою причиною пожежі називають загазованість систем технологічної установки.

При цьому місцева влада запевняє, що НП не вплинула на роботу самої компанії, і немає жодних загроз для мешканців Ангарська.

Дивно, що з 27 листопада після першої пожежі на підприємстві не вжили жодних заходів і не провели виховну роботу з персоналом. Якщо це не невідомий безпілотник, то ще одна причина – “куріння в недозволеному – місці”.