600 чол в Макіївці це ще були “квіточки”: Щойно ЗСУ “вгamuлu” по базі окуnантів на Херсонщині де були понад 1000 “mобіків” –

0

Збройні сили України знову вдарили по базі російських окупантів. Цього разу ціллю стала локація загарбників у селі Гаврилівка Друга Херсонської області. Там було до 1000 воєнних злочинців РФ.

Відповідна інформація з’явилася в Telegram. Атаку порівняли з ударом по 19-му ПТУ в Макіївці, де ЗСУ також знищили сотні окупантів (щоб переглянути фото, доскрольте до кінця сторінки).

“У Херсонській області сьогодні стався аналог Макіївського випускничка. Сьогодні дехто міг прокинутися в Каланчацькому районі о 5-й ранку від сильних вибухів. У деяких селах вдалині від місця прильоту відчинилися вікна й двері. А все тому, що були прильоти по розташуваннях росіян у н. п. Гаврилівка Друга – 46.181359, 33.473553”, – вказано в повідомленні.

Зазначається, що все почалося з того, що прямо в Новий рік 1 січня РФ почала туди переміщати сили своєї оборони.

“404 мсп Тер (це такий собі аналог нашої ТрО, насправді збірна солянка). Перемістилися вони всі дружно до гуртожитку заводу “Таврида” в кількості до 1000 осіб. На території залишили “Гради” і невдовзі мали висуватися ближче до лінії фронту. Але щось пішло не так, і сьогодні з 6 ранку до 16:00 довелося розгрібати завали”, – йдеться в повідомленні.

Також паблік пише: щонайменше 100 російських солдатів із пораненнями привезли до лікарні до іншого населеного пункту. Їх завантажили у три КамАЗи. Крім того, зазначається, що загинуло щонайменше 20 офіцерів, а решту військових РФ поки що вважають безвісти зниклими. Територія на цей момент оточена.

“Сам будинок серйозно постраждав, видно, що немає ні даху, ні стін (у деяких місцях). Із самого населеного пункту вони вийшли, залишили тільки тих, які прикривають саму оточену територію, оскільки, найімовірніше, завтра знову розгрібатимуть завали, або сьогодні вночі. Не хочуть рознесення по всіх каналах цієї інформації (як було з Макіївкою), тому що ураження було серйозним, причому в тому квадраті стоїть ще й славна російська ППО, яка явно не врятувала кілька сотень (?) солдатів від смерті”, – пише автор каналу.

Крім цього, є інформація, що тіла окупантів спалюватимуть.

“А ось де спалюватиму – дізнаєтеся в наступних постах. Слава ЗСУ!” – підсумував автор пабліка.

Естафету в Макіївки перехопила Гаврилівка Друга: ЗСУ вдарили по базі окупантів на Херсонщині, де було до 1000 військових
Естафету в Макіївки перехопила Гаврилівка Друга: ЗСУ вдарили по базі окупантів на Херсонщині, де було до 1000 військових
Естафету в Макіївки перехопила Гаврилівка Друга: ЗСУ вдарили по базі окупантів на Херсонщині, де було до 1000 військових

OBOZREVATEL