“А ну-ка, давай-ка …. отсюда”: в Казані “mобікu” nрогнали генерала з nольового табору і вuмагають “хuтатu режuм”. Відео

0

У російській Казані бунт мобілізованих набирає обертів. Вони вигнали генерала з польового табору і закликають “раскачівать режим”.

На опублікованому у Telegram-каналах відео вони скандують “Шатай режим” і закликають офіцера забиратися геть. Протест “мобіків” розпочався в Казані напередодні через умови, в яких опинилися новобранці: з іржавими автоматами, без води, їжі та опалення (щоб подивитись відео, доскрольте до кінця новини).

“Ану-ка, давай-ка, у**ывай отсюда!” – скандують на кадрах сотні солдатів.

Варто зазначити, що подібні тенденції стали досить частим явищем у Росії, і якщо вони призведуть до дестабілізації ситуації у державі, українці це тільки привітають.

Нагадаємо: мобілізовані до лав армії Росії почали прозрівати. Спочатку їм обіцяли великі одноразові виплати, а згодом і стабільну високу зарплату, то реальність виявилася зовсім іншою. У військових навчальних центрах уже почалися бунти, а “мобіки” почали відмовлятися їхати в Україну.

Інші мобілізовані в РФ військовослужбовці поскаржилися на погані умови, в яких їх утримують у навчальному центрі. 125 осіб нібито поселили в “бараки”, розраховані на 60 людей, новоспечені окупанти вже почали хворіти.