А ось і відповідь чому Росія приховує масштаби вибуху в Криму: виявляється, що разом з літаками там десятки загиблих пілотів РФ

0

У Криму внаслідок вибухів на російському військовому аеродромі в Новофедорівці знищено склад авіаційного озброєння, це видно з сили вибухів після “хлопків”. Крім того, ймовірно, знищено російські військові літаки.

Про це в ефірі телемарафону заявив речник командування Повітряних сил Збройних сил України Юрій Ігнат. Також говорять про десятки загиблих російських військових. war.obozrevatel.com

“Через вибух, який ми спостерігали на відео, зрозуміло, що вражений склад авіаційного озброєння. Тому що була детонація серйозна. Будь-який аеродром вивести з ладу – це добре. А якщо там додатково знищено з десяток літаків, то це буде справжня невелика перемога”, – заявив Ігнат.

А ось про можливі втрати серед особового складу окупаційної армії повідомляє Telegram-канал “Кримський вітер”. За даними каналу, загинули щонайменше 60 російських окупантів, понад 100 отримали поранення.

“Від “саомвільного підриву боєприпасів” загинуло не менше 60 і поранено більше 100 пілотів і цивільних осіб, які обслуговують аеродром. Багатьох не можуть знайти, оскільки їх тіла перетворилися на попіл після загоряння 1,5 тис. тонн авіаційної гасу та вибухів сотень тонн авіаційних боєприпасів,, складованих на аеродромі, замість того, щоб бути в підземних сховищах”, – сказано у повідомленні.