А ось і вишенька на торті сьогоднішнього дня: В США щойно зaкликали Бaйдена дaти Укpаїні “пpавuльну збpою”

0

Президент США Джо Байден після проміжних виборів до Конгресу заявив, що очікує на продовження допомоги Україні з боку США, зокрема, через Палату представників, де Республіканська партія отримала більшість.

В свою чергу конгресмен від республіканців Майкл Маккол закликав американського президента дати Україні далекобійні ракети ATACMS, пише «liga» з посиланням на «CNC News».

Коментуючи відступ окупантів із Херсона, Маккол закликав адміністрацію Байдена озброїти Україну «правильною зброєю»

Він зазначив, що відхід росії підтвердить те, на чому республіканці «акцентували місяцями» — маючи необхідне озброєння, Україна може перемогти російську армію та «ще більше розкрити абсурдність» спроб диктатора путіна анексувати українські території.

Конгресмен сказав, що адміністрація має надати Україні всю необхідну зброю, включно з ракетами ATACMS, щоб «путін та всі агресори зрозуміли, що вони не можуть виграти неспровоковані війни».

Раніше Байден заявив, що розраховує на продовження співпраці з республіканцями в усіх напрямках для постачання допомоги Україні.

«У галузі зовнішньої політики я сподіваюся, що ми продовжимо двопартійний підхід до протистояння агресії росії в Україні», — сказав Байден.

Джерело