А ось зараз весь інтернет буде гудіти! Майже ніхто не вкурсі, що у вчорашньому масованому обсmрілі роsіяни вже почалu вuкористовувати дуже старі зразки, а найголовніше, що кілька ракеm Росії навіть не долетіли до України

0

У Росії дуже старі зразки ракет. Тому вмикається фактор часу й деякі ракети могли навіть не долетіти до території України.

Таку думку озвучив військовий експерт Сергій Грабський. Раніше повідомлялось про ракетні запаси Росії.

Росія користується запасами СРСР

Грабський розповів, що Росія своїх запасів не створювала й користується запасами СРСР, і там є зразки 50-х років. Саме тому номенклатура ракет, якими росіяни атакують Україну дуже широка. Це й старі зразки типу “Х” і новіші “Кинджали” та “Калібри”.

Пуски здійснюються в мірі готовності. Є приблизний час, коли ці ракети мають бути запущені. Підготовка ракет до запуску передбачає їхнє транспортування до місць зосередження, проведення технічного обслуговування, тестування, відпрацювання готовності екіпажів, вихід на бойові позиції. Це займає час, тому і є циклічність у запуску таких ракет,
– зазначив військовий експерт.

Також цікаво – Скабєєва рже з обстрілів: дивіться відео

Відсоток відмови ракет

Він продовжив, що готовність цих ракет різна, місця їхніх запусків різні. Щось запускається з повітря, щось з кораблів на воді, щось навіть з підводних носіїв. Однак це старі запаси, і вмикається фактор відмови ракет.

“За деякими даними десь 10% – 15% ракет є з фактором відмови. Цей відсоток є середніми даними, так, я не можу сказати чи 5, чи 6 ракет упало в море. Власне тому їх і запускають над акваторією морів, аби падіння ракети, що відмовила, було в море”, – зауважив Грабський.

Масована ракетна атака по Україні: останні новини

  • Через масовану ракетну атаку по Україні виникли проблеми з електропостачанням. Внаслідок тимчасового знеструмлення деякі потяги затримуються.
  • Після чергової масованої ракетної атаки ситуація в енергосистемі складна, але контрольована. Через пошкодження об’єктів критичної інфраструктури в Укренерго змушені вдатись до аварійних відключень світла.