Ахаха… це треба бачити! До Кіркорова підбігли і вигукнули “Слава Україні” реакція російського співака – безцінна. Відео

0

Російський співак-путініст Філіп Кіркоров після концерту в анексованому Криму замість своєї Росії поїхав до США.

В Америці палкого прихильника Путіна Філіпа Кіркорова перестріли небайдужі громадяни та нагадали йому про війну в Україні, яку він підтримує.

Загалом, путініст поїхав до Лас-Вагеса. Там співак вирішив сходити до місцевого ресторану, аби насолодитися смачною їжею, адже нині у Росії все під санкціями

Та у закладі Кіркорова перестріли небайдужі до України громадяни. Вони вигукнули російському співаку “Слава Україні!”. На відео видно, що путініст аж ніяк не очікував це почути і помітно перелякався.

“Думки в голові Кіркорова: “Не хочу уезжать отсюда, здесь так класно”, “Наклав повні штанці”, “В нього очі округлилися ніби подумав, що його зараз будуть бити”, “Нехай звикає”, “Цвет настроения 200”, – йдеться в коментарях.

Путініста висміяли в мережі
В коментарях посміялися зі співака

Зазначимо, нещодавно путініст Філіп Кіркоров вкотре незаконно відвідав анексований Росією Крим. Там росіянин прославляв окупантів та називав їх “героями”.

Після поїздки до Криму Кіркоров намагався потрапити до Молдови. Втім, його не пустили. Коли співак, який, до речі, є народним артистом Молдови, виходив з VIP-зали, прикордонники йому повідомили, що до країни йому в’їзд заборонений.