Андрію трuмайся! В Данилка на сцені стався крововuлuв – артиста ексmрено госnіталізувалu

0

У лютому Вєрка Сердючка відправилася в тур з бендом. Вони виступили в Ізраїлі, Італії та Іспанії, а от в Естонію не доїхали. Андрія Данилка підвело здоров’я, він не зможе співати наступні кілька тижнів.

Майже три тижні тому в Андрія Данилка мало не зірвався сольник в Неаполі, тоді його врятувала лікарка-італійка, і він вийшов на сцену попри температуру та біль у горлі. Проте концерт у Таллінні, запланований на 5 березня, довелося скасувати, а разом з ним і у Варшаві, і у Відні.

Пройшовши ще крок по сцені, артист буквально впав на руки своїх помічників.

Андрій Данилко скасував концерти через серйозну хворобу

Після ларингіту в Італії в артиста стався крововилив у голосову зв’язку, тож лікар порадив йому не співати бодай кілька тижнів.

У Андрія Данилка на тлі ларингіту, стався крововилив у голосову зв’язку. Це небезпечний стан, який потребує серйозного лікування та повного голосового спокою протягом кількох тижнів,
– йдеться у виданні.

Андрій Данилко захворів перед концертом в Італії / Фото з інстаграму артиста

“Весь європейський тур відкладається. Ми просимо вибачення за можливі незручності, пов’язані з перенесенням, і просимо зберегти квитки, щоб повною мірою насолодитися шоу-концертом Вєрки Сердючки вже навесні цього року”, – повідомили на сайті продажу квитків.

Організатори концерту вже оголосили, що Данилко з бендом виступить у Таллінні через два місяці, вже 19 травня. Сам артист ніяк не прокоментував скасування туру Європою й не висловився про свій стан. Він не любить жалітися й розповідати про хвороби настільки, що 2019 року мусив спростовувати чутки про блокаду серця під час зйомок новорічної програми.