Арестович розповів, чому не було підіврано сmраmегічні мосmи на Херсонщині

0

Чиновник коротко пояснив, що сталося

Унеділю, 8 травня, на 74-й день повномасштабного вторгнення рф Олексій Арестович коротко пояснив, чому було провалено оборону Херсона, а також не було підірвано стратегічні мости на півдні країни.

Про це радник глави Офісу президента Арестович розповів у бесіді з політиком Марком Фейгіним на YouTube-каналі “Фейгін LIVE”.

Фейгін попросив радника голови ОП коротко розповісти, чому не вдалося підготувати Херсон і Каховку до оборони, а також чому не було підірвано мости, через що росія зуміла окупувати значні території, а також швидко замкнути кільце в Маріуполі. Чиновник відповів, що правоохоронні органи розслідуватимуть, хто винен у цьому.

— Чому не підготували Херсон, Каховку, чому не замінували мости?

— Про**али. Розбиратимемося.

Увага, на відео є ненормативна лексика.

Чонгар на карті України
Чонгар на карті України

путіну необхідно створити ілюзію перемоги  

Нагадаємо, у ЗМІ з’явилися повідомлення про те, що стратегічні мости через Чонгар з незрозумілих причин не були підірвані, що дозволило окупантам швидко перекинути техніку та пробитися до Херсона, Мелітополя та Маріуполя.

Пізніше в Генштабі ЗСУ зазначили, що мости через Чонгар були заміновані, але підірвати їх не вдалося через переважаючі сили загарбників.