Армія РФ повністю рoзвaлeнa – Щойно путіну вперше з початку війни оприлюднили стрaшнy таємницю і він жaхнyвcя, його роками обманювали

0

Російські чиновники розікрали та сильно послабили російську армію перед вторгненням в Україну.

Через місяць після початку провального вторгнення російських окупаційних військ в Україну з’ясувалося, що з виділеного 1 мільярда на ремонт ракетних комплексів “Кинжал” та “Ураган” у Росії вкрали майже 700 млн. Пише  news.dialog.ua

Про це сьогодні зранку повідомили журналісти видання “Комерсант”, публікуючи подробиці розвалу російської армії на етапі підготовки до вторгнення в Україну.

Журналісти з’ясували, що російські чиновники проводили махінації з документацією та військовими тендерами, розкрадаючи гроші за допомогою фіктивних схем та відкатів.

Відомий український журналіст і блогер Денис Казанський у своєму телеграм-каналі зазначає, що у зв’язку з появою зазначеної інформації російська армія набуває статусу першої у світі за обсягами крадіжки.

“Через місяць після початку провальної каральної операції в Україні раптом з’ясувалося, що з виділеного 1 млрд на ремонт “Кинджалів” у Росії вкрали майже 700 млн. Це означає, що Росія насправді не друга, а перша армія у світі. Перша за обсягами крадіжки”, – зазначає Казанський.

Раніше повідомлялося, що катастрофічна ситуація з відсутністю цукру в РФ та Білорусі у найближчій перспективі може призвести до повного колапсу через санкції.