Авіація РФ щойно увійшла до повітряного простору Білорусі – готуютсья зайmu в Україну?! У більшості областей нашої країни оголошена тривога

0

Під вечір 24 серпня ворожі літаки зайшли у повітряний простір Білорусі із території Росії. Після цього у західних, центральних та північних областях оголошено повітряну тривогу.

Зазначається, у повітряному просторі Білорусі перебувають три російські літаки. Один із них російських бомбардувальник Ту-22.

Про це повідомляє моніторингова група Бєларускі Гаюн

  • Мстиславль, чутний проліт літака з боку РФ.
  • Могильов, проліт двох літаків у напрямку захід/південний захід. Один із них російських бомбардувальник Ту-22″, – сказано у повідомленні.

Станом на 18:49 повітряна тривога оголошена у західних, центральних та північних областях. Перше повідомлення про ракетну небезпеку з’явилося о 18:23 у Києві. Наразі сигнал повітряної тривоги триває. Про це свідчить мапа тривог України. 

Місцева влада закликає українців не нехтувати повітряними тривогами та скористатись укриттями, оскільки саме 24 серпня західна та українська розвідки повідомляли про масштабні ракетні удари. 

Мапа тривог України / ©
Мапа тривог України

Нагадаємо, у Хмельницькій області 24 серпня місцеві жителі чули вибухи, які пролунали під час останньої повітряної тривоги. Згодом інфомрацію про “прильоти”  підтвердив голова Хмельницької ОВА Сергій Гамалій.