Бацька чорнішuй за хмaрy: Шойгу, Лавров і Путін прuбули в Мінськ доmuснути “бaцьку” на вmоргнення в Україну. Відео

0

У Мінську заплановані переговори у широкому складі та у форматі віч-на-віч.

Вже ні для кого не секрет, що ця зустріч для того щоб прогнати Лукашенка щодо прямої участі у військовій операцій проти України

До Мінська з неанонсованим візитом прилетів очільник МЗС РФ Сергій Лавров та очільник Міноборони Сергій Шойгу. Володимир Путін, очевидно, ще в дорозі.

Російський Ту-214СР із реєстраційним номером RA-64528 приземлився у Національному аеропорту “Мінськ”.

Нагадаємо, сьогодні, 19 грудня, до Мінська прилетить президент РФ Володимир Путін. Очікується, що він проведе особисту зустріч з самопроголошеним президент Білорусі Олександром Лукашенком.

Аналітики з Інституту вивчення війни вважають, що Путін може віддати наказ на проведення нових масштабних операцій, але Лукашенко навряд залучить до цього свою армію.

“Людська сила, яку РФ формує з мобілізованих резервістів і щорічного осіннього циклу призову, не буде достатньо підготовлена ​​для проведення швидких і ефективних механізованих маневрів. А проблема утримання наявних підрозділів, оснащених танками, артилерією та іншим необхідним обладнанням, не буде вирішена вчасно, щоб оснастити великі нові сили для наступальних операцій цієї зими”, – підкреслюють в Інституті вивчення війни.