“Бaцькa” тpeмтячuм rолосoм зaявuв, що: “в Укpaїнi фopмyютьcя cuлoвi niдpoздiлu для noвaлeння влaдu у Бiлopуci”

0

Фейковий президент Олександр Лукашенко знову придумав чергову маячню. Цього разу він заявив, що в Україні формуються сuлові підрозділu для nовалення тоталітарної владu у Білорусі.

Лукашенко заявив, що таким чином Україна хоче повернути на територію республіки Радянський Союз. 

Про це він сказав у промові, присвяченій Дню народної єдності Білорусі, який святкується щорічно . Відео із виступу Лукашенка публікує провладне білоруське видання “Белта”.

“В Україні знайшли зручне місце. Сьогодні формуються силові підрозділи для повалення влади у Білорусі і поверненню нас щонайменше до 1939 року”, – сказав Лукашенко. 

На відео помітно, що говорячи цю маячню, псевдопрезидент сприймає це за дійсність і дуже боїться. Тон голосу міняється, стає голоснішим, але це не приховує його страху.

Крім того, за його хворою фантазією, розвал України вже розпочався, а польські, литовські та латиські політики наївно “розраховують виторгувати собі майбутнє у нових геополітичних реаліях, аби це не означало”. 

“Розвал України вже розпочався. А польські, литовські та латиські політики, зважаючи на все, наївно розраховують виторгувати собі майбутнє в нових геополітичних реаліях. Дуже шкода, що наші сусіди не вивчили уроки історії. Але головне, щоб ми пам’ятали свій історичний досвід, а онукам нашим не довелося вибудовувати національну державність наново”, – сказав  Лукашенко.