Бажаємо всім таких чудових сусідів! Польща підпише найбільший за 30 років контракт на постачання зброї Україні: названо суму

0

Польща підпише найбільший контракт на постачання зброї Україні протягом останніх тридцяти років. У межах цього контракту українська армія отримає потрібні на фронті польські 155-мм гаубиці “Краб” та ПЗРК “Піорун”.

Загальна сума контракту сягає 630 мільйонів доларів. Про це повідомило польське видання NTO.

Під час відвідування сталеливарного заводу в Стальова-Воля прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький повідомив, що Польща підписує один із найбільших збройових контрактів за останні 30 років на постачання зброї в Україну.

“Зараз ми підписуємо один із найбільших збройових контрактів за останні тридцять років – продаж Україні зброї для українців. Ця зброя добре випробувана, і сьогодні ми знаємо, що вона буде дуже важливою зброєю на полі бою”, – сказав Моравецький.

За його словами, в Україну, серед іншого, будуть доставлені польські 155-мм гаубиці “Краб” та ПЗРК “Піорун”.

“Польська зброя високо цінується. “Піорун” або “КРАБ” – це ті види зброї, які нас просять продати”, – зазначив глава уряду.

Загальна сума контракту становитиме три мільярди злотих, або 630 мільйонів доларів.

За попередньою інформацією, частково фінансування постачання візьме на себе Європейський Союз.

“Гроші на це Україна частково отримає від ЄС, частково сплатить зі свого бюджету. Польща отримує ці гроші для того, щоб збагатити наш виробничий потенціал”, – заявив Моравецький.

OBOZREVATEL