Без татуся залишилось двоє діток, тепер вони сироти: військовий, який їхав до родини у відпустку, загинув у ДТП

0

У громаді 3 лютого оголосили Днем жалоби.

У Хмельницькій області в ДТП загинув 35-річний військовий Віталій Каньовський. Чоловік взяв короткотермінову відпустку та повертався додому, щоб побачити рідних. 

Про це повідомив мер Кам’янця-Подільського Михайло Посітко.

Віталій Каньовський захищав Україну в 214 окремому стрілецькому батальйоні. Чоловік взяв відпустку, щоб побачитись з рідними, проте загинув у ДТП. 

“Військовий гідно боронив наші кордони, наш спокій від окупанта. Повернувся додому, але зовсім не так, як нам би цього хотілось. Назавжди 35…Без батька залишились двоє діток”, – написав мер міста. 

Через смерть військового в Кам’янці-Подільському оголосили День жалоби. 

“Поховають Віталія завтра, 3 лютого. В громаді оголошується День жалоби. Кортеж із тілом Героя рухатиметься о 10-30 із селища Першотравневого проспектом Грушевського до Будинку офіцерів. Церемонія прощання розпочнеться в 11-00. Поховання на Алеї Слави о 13-30. Назавжди в нашій пам’яті”, – написав мер міста. 

Нагадаємо, у Хмельницькій області трагічно загинуло подружжя прикордонників Бердянського загону. Чоловік та жінка їхали з фронту, щоб побачити свого 13-річного сина, який з Бердянська евакуювався на Хмельниччину.