Білоруські ЗМІ повідомляють, що з білоруської армії nочали масoвo звільнятися офіцери, курсантів намагаються зaвeр бyвaти на вiйнy в Україні. Відео

0

У Білорусі почала відчуватися нестача середньої офіцерської ланки, насамперед ідеться про капітанів та майорів. Багато з них, не погоджуючись із диктаторським режимом Олександра Лукашенка, пишуть рапорти на звільнення зі збройних сил.

Про це розповів білоруський опозиціонер, засновник “Білого легіону” Сергій Бульба в ефірі національного телемарафону. Він наголосив, що в міністерстві оборони вже почали складати списки офіцерів, які звільнилися “з політичних мотивів”. За словами Бульби, часто люди вимушені звільнятися, навіть не дочекавшись лише рік до вислуги (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця новини).

Окрім того, курсантам, які пройшли російські військові навчання, пропонують підписати контракт з армією РФ та поїхати на війну.

Нагадаємо: у Міноборони України повідомили, що наразі до семи батальйонів військових Білорусі перебувають на кордоні з Україною у Брестській та Гомельській областях. Це близько 3,5-4 тисяч особового складу. Зазначається, що там є і російські війська, яких розквартирували у різних населених пунктах.

Речник Міноборони зазначив, що Росія може швидко перекинути сили до Білорусі та підготувати новий наступ, проте ознак таких дій поки що немає.

OBOZREVATEL