“Більше не бачу сенсу це прuховувати”: Данилко Андрій признався про “невu ліковну хвopoбy” Відео

0

Український актор Андрій Данилко, він же Вєрка Сердючка, вже тривалий час має проблеми зі здоров’ям.

Про це він не раз говорив в інтерв’ю, а днями продюсер артиста Юрій Нікітін поділився, що ситуація більш серйозніша, ніж можна подумати. А РосЗМІ одразу підхватили все це і написали, що “Данилко невиліковно хворий”, що “у артиста важкий стан”.

Андрій Данилко вперше розповів, що ж насправді відбувається з його здоров’ям. За словами представників артиста, у нього є певні проблеми зі здоровям. Наразі він налагоджує циркадні ритми.

“Насправді, напругженість була просто колосальна. Він мало спав, він дуже сильно нервував. У нього було нервове виснаження. Дуже складна ситуація була”, – зазначив Нікітін.

А ще продюсер не приховує, що Данилко тоді дуже втомився фізично.

“Це був найбільш гастрольований артист в СНД. Тобто, не було артиста, з ким би можна було порівняти Вєрку Сердючку! Це тури по 40, 50, 100 концертів! А в Нью-Йорку 8 концертів на одному майданчику. За один приїзд. Я не знаю, хто ще так працює. Ніхто! Відповідно, рано чи пізно Андрій мав втомитися”, – прокоментував продюсер.

Данилко сильно підірвав своє здоров’я та їздив на лікування за кордон. Він планував прощальний тур, однак останні концерти так і не відбулися. Сьогодні Нікітін каже, що виступи будуть і Сердючка зі сцени поки що не йде.

“Артист перебуває в такому тонусі, що, боюся, прощального туру не буде. Данилко останнім часом не говорить про те, що час прощатися з Сердючкою, а навпаки – пропонує ідеї і фонтанує ідеями, як її можна розвивати! Тур буде точно не прощальний!” – запевнив Нікітін

За матеріалами