Бiйня між своїмu! Справжній хaаoс в армії рф: nісля звільненя Лuману – кремль nосunався. ЗСУ це вдалось!

0

Наші захисники продовжують завдавати непоправних втрат “другій армії світу”. Тож через це і все більше у російській армії наростає невдоволення діями свого керівництва. Передає Корупція

Про це розповів радник Офісу Президента Олексій Арестович у розмові з Марком Фейгіним. Він також зазначив, що нещодавно у російській армії відбулися кадрові перестановки.

Зокрема, генерал-лейтенант Роман Бєрдніков замінив генерал-полковника Алєксандра Журавльова на посаді керівника Західного військового округу.

За словами Арестовича, це вже п’ята зміна командування цього округу за час війни.

Це демонструє рівень хаосу у військовому керівництві Росії, – підкреслив радник ОП.

До того ж, за його словами, вищі чини російської армії були незадоволені цим призначенням. Однак промовчали і не наважилися відверто висловити свою позицію.

Арестович також повідомив, що “у військово-політичному керівництві Росії наростає конфлікт”

Власне, через поразки окупантів в Україні посипалася критика й на інших військових керівників. Арестович нагадав, що глава Чечні Рамзан Кадиров і власник ПВК “Вагнер” Євгеній Пригожин розкритикували військове командування Росії за втрату Лимана.

Також, за словами радника ОП, російську владу критикує депутат Держдуми, генерал-лейтенант у відставці Андрєй Гурульов.

Це вже свідчить про розкол серед військових. Це ознаки конфлікту, що наростає у вищому військово-політичному керівництві Росії, – зазначив Арестович.

Додамо, що на думку радника Офісу Президента, конфлікти у російській армії будуть тільки посилюватися із подальшим контрнаступом ЗСУ.

Будь-яку воєнну поразку російська сторона переживає як моральну катастрофу. Це спричиняє обвал мотивації та початок переоцінки системи цінностей. Військові не розуміють, за що вони воюють,
– наголосив Арестович.