“Боріmься за своє жuття!”: nротестu в росії сnалахнулu з новою силою, ситуація загосmрюєmься

0

В кавказьких регіонах росії спалахнули нові мітинги проти мобілізації, розпочалися сутички з поліцією.

Як повідомляє «Новое время» , протест переріс у сутички з правоохоронцями в центрі Махачкали.

Очевидці повідомляють, що силовики б’ють протестувальників, а співробітники Росгвардії також загрожують журналістам та вимагають видалити відео затримань.top.politeka.net

Повідомляється про застосування сльозогінного газу в Махачкалі.

Також повідомляється, що протестувальників поліцейські намагаються буквально виривати з натовпу, проте їм цього не дають зробити – люди відразу намагаються звільнити своїх, витягнувши їх з автобусів.

Протести йдуть і на федеральній дорозі у Хасавюрті. Очевидці розповідають, що в руках силовиків видно автомати. Тривають затримання.

Проти мобілізації також вийшли жителі Нальчика у Кабардино-Балкарії.

Зазначимо, що Махачкала та Хасавюрт — найбільш населені міста Дагестану.

«На них бодай надія є. Єдині не терпили», «Давайте, горці, вперед!», «Боріться за своє життя!», «Простіше Ростову, Краснодару та іншому півдню РФ їхати на Кавказ, підтримувати серйозні мітинги. Чим чекати соплежуїв у Москві», – коментують у Мережі кадри протестів.

Нагадаємо, раніше у Мережі повідомили про появу на кордоні з Грузією військової техніки Росії.

ФСБ РФ підтвердила, що до прикордонного пункту “Верхній Ларс” на кордоні з Грузією прямує БТР. У відомстві повідомили, що він потрібний не для встановлення блок-поста, а нібито для того, щоб забезпечувати порядок на кордоні, на якому утворилася багатокілометрова черга з росіян, які намагаються втекти від путінської мобілізації