Була б це звичайна людина, давно б закрили за пів години і забули б! Але ні, це ж Петро, тому досих пір — досліджують. А на ньому клейма ніде поставити

0

Anatoliy Kravchuk
Була б звичайна людина, закрили б за пів години і забули б, а так, мабуть – досліджують докази і от тут два моменти, або досліджують надто ретельно, аж прискіпливо, або ж..

доказів не вистачає і прокуратура надала якусь туфту по якій суддя реально не може прийняти рішення, якого від нього чекають, ну очєнь бальшиє люді….

*******
Galina Gajduk
Поэтому так и живём …… одни воруют и жируют …..кто не работает тот жрет во весь рот!

Ольга Циброва
Навіть далекій від юриспруденції людині від самого початку було зрозуміло, що справа за таким обвинуваченням закінчиться пшиком, як і всі попередні. Здавалось би, беріть Мінські угоди, що суперечать Конституції, додавайте Іловайський котел із зеленим коридором І судіть. Але владі не справедливість потрібна, а шоу.

Людмила Авраменко
На Петрі клейма ніде поставити ! Він переплюнув навіть свого двічі судимого батька!Війна не названа війною заради безпеки расєї і путіна,котли ,призначення на ключові військові посади нікчем а не професіоналів(таке враження,що сам путін приказував, кого призначати) ,перетворення війни на бізнес і ще багато-багато усього,що указує на зраду! А йому згадали лише вугілля !

Наталія Варвинець
Дайте відповідь на питання: як звуть людину, яка під час війни сплачує офіційно податки від бізнесу в країні-агресорі, тим самим фінансуючи армію ворога і вбивство своїх солдат? ЗРАДНИК! А як звуть людину, яка є Верховним Головнокомандувачем України, проводить на день Незалежності парад із залученням нової військової техніки, у той час, коли його військові криком кричать про допомогу у Іловайському котлі і про який його попереджали усі, в тому числі і матері з жінками цих солдат напередодні під Адміністрацією? А він не хотів їх чути, він хотів показухи і знищення самих активних українців з добровольчих батальйонів, цвіту нації, щоб не повстали потім проти нього! На його руках по плечі кров цих загублених душ, і ніколи йому від цього не відмитись! І це ЗРАДА! А величезна імперія бізнесу, яку він будував 20 років, перебуваючи державним службовцем на вищих посадах, це не КОРУПЦІЯ в чистому вигляді по Закону України “Про Державну службу”? Він давно мав сидіти. Скажіть хіба я не права? Якби ЗеБеня хотів посадити Пороха, то в нього фактів достатньо і без якогось вугілля з ЛДНР. Це шоу для лохів від двох поців!