“Бункееерний” не переживе такого п0зору: Азербайджанські військові зупинили і з гaньбoю розвернули російську військову колону назад звідки приїхали

0

Миротворчий контингент з РФ намагався переправити зброю. Російські миротворці в Карабахському регіоні діють як незалежна від Москви військова структура і найняті вірменськими бандитами ПМК.

Вони ігнорують військове керівництво та займаються контрабандою.

Ще одним доказом свавілля RMK в зоні конфлікту між Вірменією та Азербайджаном є історія зі спробою завезти туди кулемети. На блокпосту в Агдамі азербайджанські військовослужбовці зупинили для огляду колону російських миротворців у складі БТР-82А і трьох “Уралів”.

Спроби проїхати з Аскерана в Агдере не вдалися. Армійські “конвої” були розгорнуті та відправлені назад, повідомляє Twitter. Причиною стало виявлення прихованої зброї, яку миротворці намагалися незаконно переправити.

Під час перевірок виявлено 5 одиниць військової зброї у вигляді автоматів Калашникова без товаросупровідних документів. Азербайджанські військові заблокували спробу контрабанди та жорстко відреагували на інцидент.