“Bunuв kaвu i фakmuчнo вmik дoдoмy…”. Epдoraн вiдkpumo npuн uзuв nymiнa npямo y pociї. Дemaлi

0

Після зустрічі в Сочі президенти Росії і Туреччини Володимир Путін і Реджеп Таїп Ердоган мали дати велику пресконференцію для журналістів, однак її не відбулося. Захід скасували на вимогу турецького президента, який одразу ж сів у літак і полетів додому.


Про це пише російська газета “Коммерсантъ”. Видання стверджує, що Ердоган скоротив фотосесію з Путіним до мінімуму і не залишився на спеціально приготовану вечерю.


“Володимир Путін і Реджеп Таїп Ердоган після завершення зустрічі мали намір дати пресконференцію для великої кількості журналістів. Але остаточний формат виглядав інакше: пресконференції взагалі ніякої, фотографів теж не потрібно, крім одного, який впорається за всіх. Пресконференцію скасували з ініціативи турецького президента”, – пише росЗМІ.


Видання наголошує, що як тільки переговори закінчилися, Реджеп Таїп Ердоган та члени його делегації відразу ж відлетіли додому.
“Турецький президент не залишився навіть на приготовану вечерю, а під час чотиригодинних переговорів обходився чаєм і кавою”, – пише “Коммерсантъ”.
Джерело