Бутусов : Люди, що з вами, не викладайте відео мами загиблої дівчинки. Ви і не здогадуєтеся, що до пораненої допустили людину, яка спровокувала сильний стрес у пораненої і тепер вона…

0

Інтернет видання Козак з посиланням на ФБ Юрія Бутусова повідомляє

Друзі , прошу не публікувати відео мами загиблої дівчинки .

1. У вінницькій лікарні стався якийсь безлад , мабуть через обстріли , і відсутній контроль доступу до поранених , який зазвичай існує . До пораненої допустили людину , яка спровокувала сильний стрес у пораненої . Таким сюжетом жінку можна вбити прямо у лікарні , сподіваюсь , що керівництво лікарні це побачить та врятує своїх пацієнтів від таких нападів неадекватних відвідувачів .

2. Зйомка таких сюжетів коли людина поранена , у шоці , і загроза життя існує , і показ загиблої дитини це не журналістика , це знущання за межею добра . Сподіваюсь , що автор усвідомить що він накоїв , можливо , через сильне хвилювання , і усе це видалить самостійно .

Стреси бувають у всіх , усі можуть помилитись . Головне зробити правильні висновки з ситуації . Сподіваюсь , що журналісти , які себе поважають , не будуть це використовувати . Це реальна небезпека для життя .

3. Тепер за мамою загиблої потрібен постійний догляд цілодобово , не мій погляд , хоча б на деякий час , якщо це , звичайно . можливо .