“Був нaскільки гoлоднuй, що їв свoї ігpашкu”: 6-pічний Ілля, бaтьки якого загuнули в Маpіуполі, знайшов нову pодину ФОТО

0

Хлопчик з Маріуполя, батьки якого загинули в перший тиждень війни, знайшов нову родину.

Росія зробила сиротою 6-річного Іллю з Маріуполя. Його батьки загинули у перший тиждень війни, коли ворог пішов на штурм міста.

Хлопчик виживав серед чужих людей, а потім дитину вдалося евакуювати на підконтрольну Україні територію. Тут його зустріли Володимир та Марія Беспалові, які захотіли його всиновити.

Про сумну історію зі щасливим кінцем розповідає CNN.

Подружжя з Києва Володимир і Марія Беспалові до війни мріяли про усиновлення дитини. Вони активно працювали, щоб розширити житлову площу, а потім зайнятися цим питанням. Російське вторгення в Україну підкорегувало їхні плани.

“Ми чекали, щоб заробити більше грошей, мати кращу машину, купити будинок і побудувати щось, щоб спочатку дати нашим дітям. Але коли почалася війна, ми подумали, чому б не усиновити дитину зараз і не досягти цього разом, як сім’я”, – розповідає Володимир.

Того дня подружня пара, яка проживала на сході України, опублікувала звернення у соцмережах.

“Ми хочемо усиновити будь-якого хлопчика чи дівчинку, будь-яку новонароджену дитину”, — написали вони.

Після публікації звернення в Instagram, подружжя облаштувало дві вільні кімнати для дитини. Але через війну родина втратила і житло, і роботу, тож переїхала зі сходу до Києва.

Незважаючи на їхнє щастя як нової сім’ї, життя Іллі стає важчим вечорами, коли в столиці вимикаєть електроенергію, через атаки Росії на енергомережу.

“Іноді йому стає страшно”, – говорить Марія. “У нього істерика, і він скаже мені, що це ніби знову в Маріуполі, в темряві”.

Втім, маленький Ілля вчиться справлятися. Коли він грав із парою у вітальні, освітленій свічками під час одного з відключень електроенергії, він підняв очі й сказав: “Я більше не боюся темряви. Я знаю, що світло знову ввімкнеться”.

©
©

Джерело