Частина захисників “А30всmалі” вже повернулися додому з російського полону

0

У середу 29 червня Україна провела один з найбільших обмінів військовополоненими з початку повномасштабного російського вторгнення. У список звільнених з російського полону увішла значна частина захисників Маріуполя з “Азовсталі”.

Про це повідомили повідомили в Асоціації родин захисників “Азовсталі”. Також обмін прокоментували представниці штабу Тетяна Харько та Катерина Попова.

“Сьогодні ми були на обміні військовополоненими й можемо сказати, що перші захисники “Азовсталі” вже повернулися до нас. Дуже велике щастя бачити їхні усмішки, бачити їхні очі. Ми чекаємо абсолютно на кожного захисника. Я дуже чекаю свого брата і кожного героя, хто захищав нашу країну. Ми вдячні кожній людині, яка доклала свою руку до цієї важливої справи”, – сказала Тетяна Харько.

“Ми дуже вдячні Головному управлінню розвідки України за те, що ми мали сьогодні змогу бути присутніми тут і переконатися, що наші захисники повертаються додому. Асоціація працюватиме, доки останній захисник не повернеться додому живий та неушкоджений. Слава Україні”, – додала Катерина Попова.

На батьківщину повернулися з російського полону 144 українських військових. З них 95 захисників “Азовсталі”.