Чекали свій трамвай на зупинці: відео поцілунку літньої пари у Львові розчулило мережу

0

Інтернет видання vichenews.fun  з посиланням на obozrevatel, повідомляє.

В мережі набирає популярності коротке відео зі Львова, на якому випадкові перехожі зняли літню пару. Старенькі бабуся та дідусь своїм ніжним поцілунком зворушили інтернет-користувачів.

Закохані потрапили в об’єктив камери, чекаючи свій трамвай на станції. Ролик миттєво почали розповсюджувати користувачі соціальних мереж (щоб подивитися фото і відео, доскрольте до кінця сторінки).

На кадрах видно, що бабусю та дідуся в поважному віці зняли так, що вони цього не бачили. Пара стояла обернена до об’єктиву спинами, тому точно не грала на камеру.

Закохані розмовляли, тоді як високий дідусь нахилився до своєї обраниці щоб ніжно її поцілувати, а вона у відповідь поклала свою руку на бедро коханого.

Коли львівський трамвай приїхав, дідусь взяв кохану за руку і вони разом зайшли в транспорт.

Роликом поділилився, зокрема, Instagram-акаунт Visit Ukraine Official. “Львів – місто романтики”, – йдеться в дописі.Всього за годину він зібрав понад шість тисяч лайків та безліч коментарів від зворушених коханням пари користувачів.

“Не просто посміхнулась, а надихнулась на цілий день”, “Як це гарно і ніжно”, “Це так зворушливо”, “Нарешті щось таке, від чого тепло”, “Підняли настрій”, “Як це мило”, – йдеться в дописах.