Чeкaй бiди! Остання заява nутіна свідчить про те, що на pосiї вже nовним ходоm nочалy готуватuсь до заrальної mобілізaції

0

Президент РФ Володимир Путін намагається прощупувати інформаційний ґрунт для загальної мобілізації. Про це в ефірі Еспресо сказав політолог Віктор Шлінчак.

“Я думаю, останні заяви Путіна свідчать про те, що в Росії не виключають переходу до загальної мобілізації. Вони починають ідеологічно підгодовувати своїх росіян тим, що вже треба захищати свою батьківщину і за що ж гинули сини.

Зараз перекручується та теза, яка була раніше і Путін пробує прощупувати інформаційний ґрунт, для того, щоб потім мати цей інструмент – загальну мобілізацію”, – зазначив він.

Шлінчак додав, що багато людей сприймають це як заклик іти і воювати з Україною.

“Я думаю, що дуже багатьох це починає лякати. Зараз війна поступово підходить до кожної російської сім’ї і мені здається, саме це усвідомлення може змінити і картину в головах людей, які ще хитаються”, – підсумував політолог.

Путін 1 вересня заявив, що “місія російських солдатів – захистити саму Росію, тому що на території України” нібито почали створювати “антиросійський анклав, який загрожує РФ”