Чeмnіонкa PФ вuпaдкoвo nроrоворuлася, нaвiщо Рoсiя крaдe nрaлкu в Україні – теnер nро це дізнаються вcі

0

Російська олімпійська чемпіонка у лижній естафеті Вероніка Степанова обурилася нестачею пральних машин у готелях, де зупиняються спортсмени. За словами 22-річної лижниці, вона не хоче 2023 року неприємно пахнути.

Такий пасаж шанувальниці Путіна одразу висміяли місцеві вболівальники, нагадавши, що саме “пралки” здебільшого крадуть їхні військові в Україні.

“У нас в країні є одне чудове місце для тренувань – ось майже все там добре, а їжа просто чудова. Але на 100 спортсменів – дві пральні машини. Навіть півтори – друга ламалася кілька разів, не витримувала нашого тренувального плану. У 2023-му ніхто не хоче пахнути потом – стираємо ми часто, а пральні машини не такі вже й дорогі, щоб їх не ставити “густіше”, – написала Степанова в колонці на сайті “Матч ТБ”.

Під новиною росіяни залишили їдкі коментарі, нагадуючи про війну з Україною.

“Пралки не дають спокою “патріотам”, “Тепер зрозуміло чому тягнуть пралки з сусідньої країни”, – пишуть користувачі.

Олімпійська чемпіонка з РФ випадково проговорилася, навіщо Росія краде пралки в Україні

Дехто пропонує Степановій “потерпіти”.

“2022-м багато речей здавалися дикими для людей 21 століття. Довелося миритися. Терпи. Тим більше, кажуть, налагоджений їх, так би мовити, імпорт із країни-сусіда”, – із сарказмом пишуть уболівальники.

Олімпійська чемпіонка з РФ випадково проговорилася, навіщо Росія краде пралки в Україні

Росіяни іронічно перекручують головний наратив своєї пропаганди про “загниваючий Захід” і “замерзаючу Європу”.

“Не треба тут намовляти, все в Росії добре, пралок скрізь багато, вітчизняного виробництва звичайно ж. У Європі он взагалі не стирають. Електроенергію економлять”, – жартують любителі спорту.

Олімпійська чемпіонка з РФ випадково проговорилася, навіщо Росія краде пралки в Україні

0