Чеснокажучи ДТЕК щойно шoкував всіх українців новuною по світлу в Україні – готуймося

0

Після чергових атак ворога по енергетичних об’єктах Одещини, вся область залишається без електроенергії. Зараз енергетики викладаються на максимум, аби відновити електропостачання.

Однак, на жаль, у ДТЕК невтішні прогнози щодо відновлення електропостачання. Цього разу його не вдасться відновити так швидко, як у попередні рази.

Майже вся область досі залишається без світла. Одразу після обстрілів, електрики зробили все для того, аби оперативно заживити котельні, водоканал, лікарні. Завдяки цьому, попри відсутність світла, у мешканців області є тепло та вода.

Нам зараз потрібно пам’ятати, що ми – українці. Ми незламні й непереможні. Зараз в мережах не струм, а лють і кров наших енергетиків,
– наголосили в ДТЕК Одеські електромережі.

Зараз енергетики невпинно працюють над ліквідацією наслідків чергової терористичної атаки і повернути регіон до графіків погодинних відключень. За попередніми прогнозами, часу на відновлення знадобиться більше, ніж у попередні рази, але точного прогнозу в ДТЕК не дають.

Після завершення відновлювальних робіт, енергетики ДТЕК Одеські електромережі зможуть розпочати вмикати світло на деякий час. Однак енергетики наполегливо просять не вмикати одразу енергоємні прилади, адже це може призвести до нових аварійних ситуацій.

Окупанти атакували енергооб’єкти Одещини

Уночі 10 грудня російські окупанти атакували Південь України за допомогою іранських дронів-камікадзе. ЗСУ знищили 10 з 15 безпілотників, але 5 “мопедів” ударили по об’єктах енергетики, що призвело до знеструмлення Одеської області. Варто відзначити, що країна-терорист атакувала як тільки в регіоні вдалося стабілізувати ситуацію з електропостачанням. Тепер у регіоні знову критична ситуація з електропостачанням і її знову спровокувала країна-терорист.