“Чого ви радується, це ж фейкове “ Євробачення ” ! ” . у Росії “палає” після тріумфальної перемоги України на пісенному конкурсі

0

У Росії ” палає ” після перемоги України на пісенному конкурсі ” Євробачення – 2022 ” . Перемога України на пісенному конкурсі ” Євробачення – 2022 ” викликала справжню істерику в Росії , де політики , журналісти та користувачі соціальних мереж виступили з їдкими коментарями .

Ситуацію посилило те , що Росію після військового вторгнення на територію України було виключено з конкурсу , спостерігаючи за тріумфом українських виконавців по телевізору . Україна посіла перше місце , набравши сумарно 631 бал .

Російська телеведуча та продюсер Тіна Канделакі назвала ” Євробачення ” фейковим і заявила , що Україні “ можна заздалегідь дати всі призи , починаючи від ” Оскара ” Зеленському та закінчуючи перемогами на Олімпійських іграх ” .

Про це вона написала у своєму телеграм каналі , намагаючись приховати помісь злості та заздрості до України . Із заявою виступила речник російського МЗС Марія Захарова , яка вирішила зупинитися на костюмах українського колективу Kalush Orchestra . Не менш гостро реагують на перемогу України пересічні росіяни в соціальних мережах , заявляючи , що тріумф їй нібито забезпечили українські біженці , котрі в телефонному голосуванні активно підтримали рідну країну . Лише одиниці росіян визнають , що перемога України заслужена на 100 % .

Нагадаємо , саме гурт Kalush Orchestra переміг на конкурсі ” Євробачення – 2022 ” , причому з величезним відривом у 165 балів від представників Великобританії . Інтернет видання Блискавка із посиланням на Діалог повідомляє