Чоловік Писанки Руслани відкрив правду про справжню причину смерті дружини і наважився розповісти через що обірвалося життя легендарної ведучої та акторки

0

Актриса театру і кіно, ведуча «Твій день» на 1+1 Руслана Писанка пішла з життя 19 липня. Про це повідомили у “Сніданку з 1+1”. Протягом всіх останніх днів колеги та друзі Руслани ділилися спогадами про яскравий талант та життєрадісний характер Писанки. Відомо, що останні дні свого життя Руслана Писанка провела у Німеччині, куди виїхала за підтримки Червоного хреста.

Від лютого життя ведучої та акторки було особливо складним: на початку лютого під час вистави зламала ногу, через що почувалася не дуже добре. До того ж, у березні у ведучої померла мама.

Прощатися з найріднішою довелося онлайн. Про все подбав чоловік Ігор Ісаков, який лишився в Києві. Сьогодні, 21 липня, він вперше розповів подробиці про недуг, з яким боролася Руслана Писанка. 

“…мушу повідомити, у Русі був рак, нажаль агресивна форма й трохи запущений.. але так як боролась вона, я б не зміг би навіть наполовину.. на жаль, імунітет не витримав”.

Руслана Писанка

Нагадаємо, що страшна хвороба – рак, забрала життя і молодшого брата Писанки – кінооператора Олега не стало у 2012 році. Руслана довгий час приховувала це від громадськості і змогла розповісти лише два роки тому у програмі «ЖВЛ». Після його смерті піклувалася про його дітей, своїх племінників. Рідних дітей у Писанки не було.

Чоловік Руслани зізнається, що почувається “розчавленим” і довго “не міг змусити себе відкрити фейсбук”:

“…зломлений, знищений .. знаю, що то б ніколи не сподобалось моїй дружині, тож намагаюсь потроху починати відпускати…”.

Руслана Писанка

Ігор подякував за неймовірну кількість слів співчуття, які продовжує отримувати та повідомив, що перше прощання відбудеться по місцю останнього перебування, а саме у місті Кайзерлаутерн, Німеччина (Kaiserslautern, Deutschland). Згодом церемонія прощання та поховання пройде у Києві. 

Нагадаємо, що колеги Руслани з “Сніданку з 1+1” поділилися щемливим відео-спомином, в якому Ольга Сумська розповіла про зворушливу історію знайомства пари Ігоря та Руслани: