Cумна звістка: Мужньо боронячи нашу землю на Луганщині, загuнyв старший лейтенант Юрій Бунь із Трускавця

0

Інтернет видання svit.uaword.top з посиланням на obozrevatel, повідомляє.

У битві проти російських окупантів у Луганській області загинув захисник України Юрій Бунь. Воїну було всього 24 роки, він був родом із Трускавця Львівської області.

Про втрату 27 червня повідомила Трускавецька міська рада. Там зазначили, що життя військовослужбовця обірвалося на фронті тиждень тому – у вівторок, 21 червня.

“Мужньо боронячи нашу землю на Луганщині, загинув старший лейтенант, командир роти 1 МБ 2МР 24-ї бригади імені Короля Данила, а у цивільному житті – найкращий син, внук, старший брат, наречений, вірний друг Юрій Бунь”, – наголосили у відомстві.

Зазначається, що захисник народився 6 травня 1998 року Трускавці. Він завжди мріяв стати військовим, і після закінчення місцевої школи-гімназії №2 почав втілювати це в реальність. Хлопець із відзнакою закінчив Національну академію сухопутних військ ім. П. Конашевича-Сагайдачного у Львові. За час тривалого навчання та здобування досвіду був нагороджений медаллю учасника бойових дій та орденом “За мужність” III ступеня.

“Після закінчення вишу Юрій став не лише гордістю для батьків, родини, друзів та громади міста. Ним пишалися і рівнялися на нього і військові побратими, що разом проходили службу на Луганщині у складі 24-тої ОМБр ім. Короля Данила”, – підкреслили в міськраді.

Там додали, що трускавчанин був активним учасником захисту України під час АТО на Донбасі й надзвичайно уважним командуючим від початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

“Хоча жорстока паща московського ворога захопила життя з тілом Юрія, але душа його чиста та вільна, її не знищити! Трускавецька громада та вся Україна дякують тобі, наш Герою! Дякуємо, що захищав нас і своїм позитивом та жартами зароджував надію та дозволяв відчувати гордість! Пишаємося тобою на землі і молимося за тебе в небі! Світла і вічна пам’ять!” – йдеться у повідомленні.

У міськраді Трускавця поінформували, що панахида та вечір вшануванням світлої пам’яті захисника України Юрія Буня відбудеться 29 червня у місцевій церкві святого пророка Іллі о 19:00.