“Да што ж такое..ми же так нє дагаварівалісь!…” Лавpов прuвселюдно вuлаявся на Пoльщу, яка його nросто “noслала”

0

Міністерська зустріч ОБСЄ запланована 1-2 грудня в польському Лодзі.

У Міністерстві закордонних справ Російської Федерації відреагували на рішення влади Польщі не пускати на засідання ОБСЄ голову МЗС РФ Сергія Лаврова.

У відомстві усім державам ОБСЄ відправили запит з обуренням на адресу Польщі.

Відповідну заяву опублікували на сайті МЗС РФ.

У дипломатичному відомстві рішення Варшави називають “безпрецедентним і провокаційним”.

“Польська влада не дає Організації повноцінно виконувати свої функції: спочатку заблокувала можливість участі російських парламентарів в осінній сесії Парламентської Асамблеї ОБСЄ, тепер грубо обмежила права нашої делегації на міністерській зустрічі.

Подібними руйнівними рішеннями поляки за підтримки своїх однодумців із західного табору штовхають ОБСЄ в прірву” – сказано у заяві.

У МЗС РФ вважають, що є “розсудливі політики” в ОБСЄ, які нібито підтримують Росію у неприпустимості подібних дій. Та попри обурення, російська делегація не буде бойкотувати засідання. Російську делегацію очолить постійний представник при ОБСЄ.

Нагадаємо, 1-2 грудня в польському Лодзі має відбутися засідання Організації з безпеки та співробітництва в Європі. У Польщі вирішили заборонити в’їзд російській делегації. Зокрема, міністру закордонних справ РФ Сергію Лаврову.

Джерело