“Да што ж такое… Там должен бuть Пуmін, а nолучuлось что Зеленський”: росіяни люmують через візuт презuдента України на Донбас

0

Інтернет видання БЛИСКАВКА із посиланням на 24 Канал повідомляє

Володимир Зеленський у День Збройних Сил України 6 грудня приїхав на Донбас. Деякі росіяни мало не оскаженіли від цієї новини.

Вони активізувалися у соцмережах iз прокльонами та суперечками щодо приїзду президента України у Слов’янськ. Гнівну реакцію та бідкання росіян читайте далі.

У росіян виникли питання щодо того, чи справді їхні війська “контролюють Донбас”

Нещодавно прессекретар президента Росії Дмітрій Пєсков заявив, що Путін приїде на Донбас. Коли саме це буде, щоправда, прессекретар не додав.

Натомість поки Кремль лише виголошує свої плани, український президент без “великих анонсів” приїхав у Слов’янськ та записав звідти відеозвернення до українських захисників.

Це неабияк обурило росіян, які почали лютувати в коментарях під новинами ПРО ПОЇЗДКУ Зеленського. Крім того, деякі з них вибухнули питаннями про правдивість інформації, яку передають їм у ЗМІ. y

Річ у тім, що політики та медіа переконують жителів Росії в “пабєдах” армії. А тут вони зіткнулися з не такою А приємною для них реальністю: Україна повертає свої території й звільняє Донбас від загарбників.

“Чому вiн вiльно ходить нашими Територіями? Чи вони насправді не наші?”, – не можуть зрозуміти пропагандисти.

Деякі жителі Росії не вірять, що кадри справжні / Скриншот із соцмереж

Що відомо про поїздку Володимира Зеленського у Донецьку область

Президент України з передової привітав українських захисників із Днем Збройних Сил. Він записав їм відеозвернення зі Слов’янську.

Зеленський закликав усіх українців вшанувати пам’ять про полеглих захисників хвилиною мовчання. Крім того, президент зустрівся з українськими воїнами й нагородив їх державними нагородами.