Даніель Селем вдочерuть дівчинку, яку врятував з-під обсm-рілів на передовій: їй зараз 4 місяці

0

Популярний український телеведучий та ресторатор Даніель Салем, який після 24 лютого вирушив захищати Батьківщину на фронт, готується стати татом маленької дівчинки, яку сам врятував з-під обстрілів. Всі рідні малюка загинули від рук російських окупантів.

Утім, компетентні органи дозволять герою забрати дитину тільки після закінчення війни. Про це Даніель Селем розповів в інтерв’ю Славі Дьоміну для його YouTube-каналу, – пише OBOZREVATEL .

Зараз воїн не може оформити опікунство над дівчинкою та повноцінно її вдочерити через військову службу. В разі його поранення чи смерті ніхто не зможе забрати малюка, тому зараз нею опікуються в спеціальній установі.

“Ця дівчинка буде моєю донькою. Я впевнений. Їй зараз вже чотири місяці. Їй було два місяці, коли ми її забрали з-під обстрілу. Але це буде. Це дуже особиста історія для мене”, – сказав артист.

Даніель Селем вдочерить дівчинку, яку врятував з-під обстрілів на передовій: їй зараз 4 місяці

Для того щоб вдочерити врятовану дитину, Даніель Селем проходить багато перевірок та збирає документи.

“Я думав, що зможу це зробити дуже легко. Але ні. Лише після війни. Я навіть опікунство зараз не можу оформити, тому що мати моєї дитини зараз теж за кордоном і у мене нема нікого, кому я можу її віддати”, – пояснив боєць.

Рідна дочка ведучого, 7-річна Санта-Луна зраділа новині, що в неї буде сестричка, розповів Селем.