Данілов: “А ось і наш “сюрприз” роsіянам в новорічну ніч: Повітряна трuвоrа, це лише квіточки того, що буде відбуватися в столиці країни-аrресoркu” Відео

0

В опублікованому секретарем РНБО передноворічному відео з приреченої Москви утікають щури, а з телевізорів лунає відомий мотив “Лебединого озера”.

Секретар РНБО України Олексій Данілов натякнув, що у прийдешньому 2023 році остерігатися атаки з повітря доведеться також жителям російської столиці Москви.

Відповідний ролик він опублікував у суботу, 31 грудня, у Twitter.

На кадрах опублікованого відео спершу лунає святкова музика, з’являється Дід Мороз зі Снігуронькою, москвичі гуляють прикрашеними перед Новим роком вулицями столиці держави-агресорки.

москва, кремль
russia tomorrow….2023 pic.twitter.com/IjAQPdEly6— Oleksiy Danilov (@OleksiyDanilov) December 31, 2022

Але за мить — лунає сирена повітряної тривоги, зникає святкова ілюмінація та вуличне освітлення. З каналізаційних колекторів вигулькують щури, які втікають із приреченого міста.

Завершується відео кадрами із телетрансляції балету “Лебедине озеро”. Під час путчу 1991 року, який став початком розвалу Радянського Союзу, цей балет транслювали на всіх телеканалах і відтоді він став символом державного перевороту в Росії.