Данілов вийшов від Зеленського і оголосив про безпрецеденmне рішення: відтепер мoва окуnанта (російська) має знuкнутu з нашої терuторії взагалі, як елеменm вор0жої nроnагандu й nромuвання мізкiв а держканалu пnереведуть на…. Відео

0

Російська мова має зникнути з території України взагалі, як елемент ворожої пропаганди і промивання мізків українського населення. А хто проти – хай іде на російські болота і квакає російською мовою там.

Про це в ефірі національного телемарафону «Єдині новини» заявив секретар РНБО Олексій Данілов. Він вкотре озвучив думку, що в Україні обов’язковими мають бути українська та англійська мови.

«Російська мова має зникнути з нашої території взагалі, як елемент ворожої пропаганди й промивання мізків для нашого населення… Англійська є обов’язковою, наша рідна мова є обов’язковою. А насаджувати сюди ці російські наративи дуже небезпечно – нібито ми маємо з ними порозумітися, ми маємо щось зрозуміти. Дивіться: нам від них нічого не треба, нехай вони відчепляться від нас, хай відійдуть на свої болота і квакають своєю російською мовою», – сказав Данілов.

Також він повідомив, що на нараді у президента України Володимира Зеленського ухвалили рішення про перехід державного телеканалу FreeДом з російської мови на англійську.

«Рішення було ухвалено, що починати треба з мови міжнародного спілкування – англійської. І решта мов буде додаватися. Це питання сьогодні в кабінеті у президента проговорювалося на нараді», – повідомив секретар РНБО.