Давайте, оголосіть всім українцям цей список! Я, як і всі люди хочемо знати імена тих, хто проголосував за Суркіса і Шуфрича – Спортивний коментатор Волочай

0

Український спортивний коментатор Віталій Волочай відреагував на обрання Нестора Шуфрича та Григорія Суркіса до членів Національного Олімпійського Комітету України. Відповідний пост Волочай написав у Телеграмі.

“Асамблея і виступи делегатів – це просто апофеоз совка в українському спорті. Гидкіше і бридкіше мені ще не було ніколи. До моменту коли голосували за нових членів НОК. Щодо перемоги Вадима Гутцайта, питань немає, з величезним запасом, демократично вибрали нового голову НОК”.

“Нуль претензій до виборів голови НОК. Кандидат за якого я вболівав – програв (у мене таке часто буває). А от після того як членами НОК стали Григорій Суркіс і Нестор Шуфрич, я взагалі не бачу сенсу щось обговорювати. Суркіс і Шуфрич. Члени Національного Олімпійського Комітету України. Це п***єц”.

“У нас покоління цілі виїжджають з країни, руйнуються стадіони і арени, спортсмени і цвіт нації гине за країну, а в головний спортивний орган (а після скасування Мінспорту, НОК взагалі буде єдиним) вибирають двох ригів, двох антиукраїнських персонажів. Я хочу знати імена і прізвища тих делегатів хто за цих двох проголосував. Всі 90+ імен”, – написав Волочай

Нагадаємо, на Генасамблеї НОК обрали нових членів Національного олімпійського комітету на період 2022-2026 років. Зокрема, обрано Григорія Суркіса, Олександра Усика, Андрія Шевченка, Марину Бех-Романчук, Лілію Подкопаєву та інших. За це рішення віддали 99 голосів, проти – 11, утримались – 4.