“Дe ППO? Шoйry nig cyg!” У PФ влaшmyвaлu icmepuky чepeз ygap no бaзi okynaнmiв y Makiївцi

0

Російські пропагандисти та воєнкори влаштували істерику через інформацію про можливий удар по будівлі ПТУ у Макіївці (Донецька область), де розміщувалися мобілізовані окупанти. У мережі росіяни накинулися на військове командування, зокрема міністра оборони країни-агресора Сергія Шойгу, і визнали, що в РФ ухвалюють непрофесійні рішення і загалом війну в Україні для них провалено.

Так, у коментарях в одному з російських пропагандистських каналів у Telegram росіяни писали, що покарати, аж до трибуналу та розстрілу, потрібно тих російських командирів, які вирішили розмістити “мобіків” у будівлі училища.

Крім того, вони визнали, що командуванню в РФ все одно на людей вони посилають на забій в Україну тисячі солдатів, не шкодуючи їх.

“Будь ти тричі патріот і чотири рази супергерой, дегенерали, що не навчаються і не звільняються, тебе просто про*буть по тупості ще до того, як знадобиться реально ризикувати життям у бою. Тому що їм все одно на твоє життя, на життя сотень і тисяч таких же. Вони реально думають, що люди – витратний матеріал, можна ще набрати”.

“Нічого в нашій армії не змінюється. Покарати всіх хто наказав розмістити людей там”.

Хто командир, хто дав команду на розміщення. Якщо живий – судити, бл*ть!

“Настав час відроджувати військові трибунали та польовий суд. Тих, хто розмістив – судити і розстріляти”.

“Винних покарати!”.

“Потрібно просто на довічне посадити таких “розумників-розселенців”.

“На розстріл тих, хто хлопців загнав у цю ху*ню. Наскільки треба бути дауном, щоб розмістити мобілізованих у будівлю ПТУ… Їх тупо здали місцеві, бо приховати таку кількість людей не вдасться, хтось та й побачить”.

“Треба розстрілювати командування”.

Російський пропагандист Євген Норін назвав інцидент у Макіївці злочином, але не українським, а російським. Він сказав, що відповідальність має понести той командир, який віддав “мобікам” такий наказ.

“Це катастрофа, яка має якесь, невідоме широкому загалу, прізвище, ім’я та по батькові. І це тіло треба покарати за підсумками розслідування. ЗСУ діють так, як вони повинні – намагаються вбити наших солдатів. Але їхній справжній вбивця – той негідник, який розташував бійців так, що ворогові виявилось легко їх розстріляти”, – написав він.

''Де ППО? Шойгу під суд!'' У РФ влаштували істерику через удар по базі окупантів у Макіївці

У російському пропагандистському каналі “Старше Едди” написали, що “наказ розмістити особовий склад у безпосередній близькості від лінії фронту в будівлі ПТУ міг віддати тільки злочинець. Не дебіл, не дегенерат, а саме злочинець”.

''Де ППО? Шойгу під суд!'' У РФ влаштували істерику через удар по базі окупантів у Макіївці

На каналі “Заставний” зазначили, що інцидент у Макіївці – прорахунок командування окупантів рівня трибуналу. Шойгу там назвали “ворогом народу”.

“Але давайте я зараз розповім вам приклад із казок народів країн світу: вище військове керівництво казкової країни Ер, а саме НГШ, міністр оборони і майже всі його заступники – наче тільки якимось дивом незмінні за десять місяців вкрай безуспішної війни і за сотні гранично непрофесійних рішень, вороги народу. Вони надуспішні лише у двох речах: крадіжці народних мільярдів і промисловому знищенні народу країни Ер. За військові “заслуги” вони увійдуть до історії лише як купка патентованих даунів”, – йдеться у повідомленні.

''Де ППО? Шойгу під суд!'' У РФ влаштували істерику через удар по базі окупантів у Макіївці

OBOZREVATEL