День, на який ми чекали 3 місяці з передової повідомили про те, що наші ЗСУ розпочали рух на Нову Каховку , відкриваючи плацдарм для звiльнення Херсона

0

Дії ЗСУ можуть розсiкти плацдарм російського угруповання на дві частини , наголосив Жданов . Підрозділи української армії просуваються на півдні країни на Херсонщині , поки російські окупанти кинули всі сили на захоплення Сєверодонецька .

Про це пише австрійський військовий аналітик Том Купер , відзначаючи важливий тактичний маневр ЗСУ . В свою чергу , військовий експерт Олег Жданов наголошує на важливості контрнаступальної операції у напрямку Нової Каховки , яка може дозволити ЗСУ розсікти плацдарм російського угруповання на дві частини .

Більше того , у разі успіху Україна з’являється можливість звільнення Херсона та оточення криворізького угруповання . ” Це дуже важлива спроба контурнаступальних дій . Ми наступаємо прямо навпроти Нової Каховки , це ГЕС . І це другий міст через Дніпро , який забезпечує все угруповання російських військ , яке знаходиться в районі Кривого Рогу .

Якщо нам вдасться розсікти цей плацдарм навпіл , то ми зможемо атакувати і Херсон iз двох напрямків – з півночі вздовж Дніпра та із заходу з боку Миколаева ” , – наголосив Жданов . За його словами , розтин силами ЗСУ цього плацдарму дає українським силам можливість зайти з флангу на Херсон , щоб обійти російську лінію оборони .

За його словами , Росія навряд чи зможе оперативно обладнати усі лінії оборони на північ від Херсонщини ” От чому цей напрямок настільки важливий ” , – зазначив він .