Дідусь лежав на землі, але всі проходили повз, крім 10-річної Яни

0

Ця історія сталася на початку лютого, в місті Кривий Ріг. Яна Нагина йшла по вулиці і побачила старенького дідуся, який лежав на землі. Він щось бурмотів і у нього ніяк не виходило піднятися.

Всі люди просто проходили повз думаючи, що чоловік п’яний. Яна побігла додому і стала просити батька піти з нею, щоб допомогти людині піднятися. Тато погодився і вони разом пішли до нього. Вже підійшовши ближче чоловік зрозумів, що старому необхідна медична допомога. Він викликав «швидку», а ті забрали потерпілого.

«Увечері Яна дуже переживала, що родичі дідуся не знають, що з ним сталося, і де він! Що він просто пропав, і вони його не знайдуть », – згадувала Ірина, мама Яни.

На наступний день Яна з татом поїхали в лікарню і дізналися, що 76-річному Миколі поставили діагноз – інсульт. Через деякий час до нього повернулася пам’ять і він зміг згадати свою сім’ю і маленьку дівчинку, яка врятувала йому життя.

Лікарі подзвонили родичам дідуся і до нього приїхала його дочка. Пізніше вона прийшла до Яни з цукерками, фруктами і величезною вдячністю.

Сама ж Яна зростає в такій сім’ї, де прийнято допомагати людям. Вона завжди бачила як це роблять батьки.

«У моєму житті неодноразово траплялися ситуації, коли діти або люди похилого віку просили купити їм поїсти. І я з радістю допомагала. Я вважаю це правильним! Хоча далеко не всім «жебракам» я готова допомогти. Думаю, ви розумієте, про що я », – поділилася Ірина.

Вона розповіла, разом з Яною вони нерідко жертвують гроші на покупку продуктів для бездомних людей. На невеликому ринку поблизу будинку волонтери готують їжу для бездомних і двічі в тиждень годують всіх, хто потребує.

Не тільки мама, але і батько подає Яні приклад допомоги іншим людям.

«У нас, напевно, з чоловіком карма така. Де б ми не йшли, де б не їхали, нам завжди трапляються ті, кому потрібна допомога! З самого дитинства Яна бачила, що ми всім і завжди допомагаємо. Їдемо з села від батьків – людина на дорозі. Як можна не зупинитися і не допомогти? Ми зупиняємося і допомагаємо, а Яна спостерігає в машині, а потім хвалить нас », – каже Ірина.

«Я не можу сказати, що ми пишаємося вчинком дочки. Ми її підтримуємо, як можемо, в її прагненні допомагати всім нужденним. Так і має бути! Я не уявляю, що можна було вчинити інакше в такій ситуації! Пройти мимо і залишити людину в біді. Ми не змінимо цю країну і світ, поки не змінимося самі », – підсумувала мама.

Джерело