До лікарень Дніпра доnравляють все більше бійців з nередової з іншuми видами nоранення, що свідчuть про змiну вuду бoїв

0

Медики помітили: характер поранень останнім часом змінився

Заповнені відділення і цілодобові операції – у Дніпрі рятують поранених захисників. Більшість бійців зараз сюди доправляють з Бахмутського та Вугледарського напрямків, йдеться в ТСН

21-річний Богдан дивом вижив, коли протягом години біля голови спочатку розірвалася міна, а потім вистрілив ворожий танк. “Нас почали штурмувати. Я вибігаю з бліндажа, голову піднімаю і чотири метри від мене прилітає міна. На рівні голови. Потім далі, а там вже мене танчик накрив,І так вже вийшло, що ударна хвиля зайшла в нору”, – розповідає він. 

Його з побратимами, що боронили Бахмутський напрямок, відправили тримати Вугледар. Богдан намагається жартувати: перепочити не вийшло. Каже, поля всіяні тілами окупантів. “Зараз, як на початку Бахмута. Копія. Тактика одна і та ж. “М’ясом” у великих кількостях, що людьми, що технікою – тупо йти напролом і щупати кожну посадку. У нас найближча дистанція до танка була два метри”, – додає Богдан.

Як вижив на Бахмутському напрямку, розповідає Ярослав з Прикарпаття з позивним “Гуцул”. “Вони знали нашу позицію, “пташка” була. Ти її не побачиш, чути звук. А за хвилин п’ять-десять, точним, прицільним пострілом. Хотів зв’язатися з рідними. Думав, що все. Я чекав. Страшно не було. Тоді ти молишься. Зв’язку немає”, – каже поранений боєць. 

Лікарі, що цілодобово оперують та рятують захисників, помітили, що останнім часом характер поранень змінився. “Великий відсоток поранень з’явився кульових, шо свідчить про характер бойових дій в зоні зіткнення. Що бойові дії вже перейшли з розряду артилерійських дуелей до безпосереднього контакту”, – каже лікар.

На доказ слів медики після бою оговтується захисник з позивним “Борода”, у якого куля зачепила голову і пройшла крізь руку. “Достояли ми, дотерпіти обстріл до п’яти годин. В п’ять вони заскочили до нас. Тактика в них хороша, бо вони знали, що якщо цю позицію візьмуть, то півсела – це їхнє буде. А ми – ком в горлі в них були на цій позиції”, – розповідає боєць.  

Борода сумує за загиблими побратимами, але не сумнівається, що Україна обов’язково переможе.