Договорився: Пашу “Мерседеса” nов’язали, проти нього відкрито крuмінальне nровадження, – нардеп

0

В Україні відкрили кримінальне провадження проти митрополита Павла, який більш відомий як Паша “Мерседес”. Причиною кримінального провадження стало висловлювання Павла Лебедя.

Нардеп від фракції “Голос” Ярослав Юрчишин звернувся до Офісу генпрокурора, щоб там перевірили висловлювання митрополита Павла. Йдеться про Різдвяну промову Паші “Мерседеса”.

Ярослав Юрчишин навів цитату Павла Лебедя, яка спрямована на розпалювання релігійної ворожнечі

“Успенський собор віддали розкольнику і самосвяту. Розкольник це Філарет, самосвят – Епіфаній. Мені кажуть пом’янути Епіфанія. Кого – сущого біса? Розкольника? Вся “мерзенність” розпочалася з Філарета. Сьогодні “владні Іроди” відкидають Христа, вбивають не 14 тисяч немовлят, а мільйони людей. Як біс все мудро зробив.

Під виглядом об’єднання вони почали “гоніння” на Церкву. Вони хочуть знищити Олександра Невського. Це групка безбожників, бандитів, які ведуть відкриту війну проти Церкви. Головне для них не війна. Головне – знищити святу соборну і апостольську Церкву. Тобто нас з вами відвернути від Христа”, – цитує Юрчишин Пашу “Мерседеса”.

Офіс генпрокурора розглянув звернення нардепа й повідомив, що розпочав кримінальне провадження.

Митрополит вжив щодо ПЦУ та її священнослужителів образливі слова, які мають ознаки правопорушення, передбаченого Статтею 161 Кримінального кодексу України.

Будь в безпеці! Отримуй інформацію вчасно з нашого телеграм каналу

Повідомляється, що Паша “Мерседес” зробив висловлювання, які спрямовані на розпалювання релігійної ворожнечі та ненависті у країні між вірянами УПМ (МП) та ПЦУ шляхом приниження ПЦУ.

Що спричинило заяву митрополита Павла

  • УПЦ МП з 1 січня 2023 року позбавили доступу до лаврського Успенського собору та Трапезної церкви. Зокрема, представники УПЦ МП не змогли потрапити до головних храмів лаври.
  • Успенський собор і Трапезну церкву Києво-Печерської лаври остаточно передали державі. На Різдво 7 січня в Успенському соборі Києво-Печерської лаври відбулась перша літургія предстоятеля автокефальної ПЦУ. Саме це й обурило Пашу “Мерседеса”.
  • Зазначимо, що на початку грудня 2022 року РНБО ввела санкції проти митрополита Павла. За Павлом тягнеться чимало скандалів.
  • У 2021 році він заявив, що серійний вбивця Анатолій Онопрієнко, який вбив 52 людини, ходив до нього на сповідь, зізнавався йому у вбивствах та пропонував здати його правоохоронцям. Але Павло відмовився та відпустив йому гріхи.
  • ЗМІ часто критикують митрополита Павла за його автомобіль Mercedes. За “любов до дорогих автомобілів” йому дали прізвисько Паша “Мерседес”.

Джерело:Ярослав Юрчишин