“Доля несnраведлuва”. Міша Добкін теnер змушенuй відбuватu те, що сам nрuвів в Україну

0

Екс-мера Харкова Михайла Добкіна можна було побачити на кадрах із Борівського району, який нещодавно звільнили ЗСУ.

З початку вторгнення російської армії в Україну про Добкіна нічого не було чути, поки напередодні в Мережі не випливло фото політика з Харківщини, де ЗСУ звільняють один населений пункт за іншим. Фото 52-річного батька виклала до мережі одна з його дочок Алла. При цьому вона заявляє, що її батько перебуває у “нетривалому відрядженні” і незабаром повернеться додому, інформує ” Україна 365 “.

На фото та відео можна побачити Добкіна на танку, а ще на одному він підносить до танка дві протитанкові міни зі словами: “Два підберезники”.

У численних коментарях Алла написала лише одне, що її батько “у відрядженні” і вона ним дуже пишається. “Слава Україні та нашій землі!” – написала Алла. При цьому в Мережі більше немає жодної інформації про те, де, коли і за яких обставин Добкін потрапив до ЗСУ. Добкін завжди був проросійським політиком.

Нещодавно його обрали дияконом від УПЦ МП. Також журналісти неодноразово проводили розслідування щодо торгівлі Добкіна з “ЛНР” та РФ. Він виступав проти подій на Майдані у 2014 році. Одружений. Четверо дітей: троє дочок та один син. Як він опинився в лавах ЗСУ – загадка.

Хоча ще один яскравий приклад, як проросійські політики стають “своїми”, – Олександр Вілкул, який є головою Криворізького ВА. До подій 2022 також був проросійським політиком.