Досвідчений лікар: 7 вправ для здорового хребта за 7 хвилин. Біль проходить моментально!

0

Малорухливий спосіб життя і неправильне положення тіла протягом дня призводять до різних захворювань хребта. 

Згідно зі статистичними даними, майже половина населення земної кулі відчувають ті чи інші проблеми зі спиною.

Ми стали більше часу проводити за комп’ютерним столом і все менше ходити і займатися фізичною працею. Проблема в тому, що наші тіла не призначені для постійного сидіння. Результати досліджень показують, що такий спосіб проведення часу істотно скорочує тривалість життя. Тому дуже важливо більше рухатися і робити вправи, які зміцнять м’язи спини.

Пропоновані вправи є відмінною терапією, підтримують і розтягують м’язи спини. Цей план вправ можна виконувати вдома або на роботі. Всього 7 хвилин в день, щоб подбати про здоров’я спини та позбутися від дискомфорту і болю в хребті!

Вправи для розтяжки спини

1. Ляж на спину, підніми праву ногу вгору, притримуючи її рівно руками. Затримайся в цьому положенні на 20 секунд, потім зроби те ж з іншою ногою.

2. Ляж на спину і зігни ліве коліно. Опусти його повільно в праву сторону і правою рукою постарайся притиснути якнайнижче до підлоги. Ліва рука і плече не повинні відриватися від підлоги. Затримайся в цьому положенні на тридцять секунд.

Розслабся і повтори з іншою ногою. Повторити потрібно 2-3 рази на кожну сторону. Виконувати рухи потрібно плавно, без різких ривків. Якщо рухи викликають біль – варто зменшити кут повороту.

3. З положення лежачи на спині зігни ноги, підніми одне коліно і притягни його якомога ближче до грудей. Утримуй півхвилини, потім зроби це з іншою ногою. Повтори по 5 разів кожною ногою.

4. Ляж на спину, зігни ноги в колінах, підніми одну ногу, постав п’яту на коліно іншої ноги. Візьмися рукою за щиколотку і повільно підтягни її якомога ближче до грудей. Утримуй так півхвилини. Потім повтори рух з іншою ногою. Зроби по 3 рази кожною ногою.

5. Поклади руки на коліно однієї ноги, а іншу ногу витягни назад, як на малюнку. Тримай спину прямо Й утримуй її в такому положенні півхвилини. Повтори рух з іншою ногою.

6. Ляж на бік, візьми верхню ногу за кісточку і потягни назад. Тягни півхвилини, потім повтори з іншого боку. Ця вправа також добре розтягує м’язи стегон.

7. У положенні стоячи знайди опору на висоті талії. Потім нахилися вперед. Утримуй цю позицію протягом півхвилини. Зроби коротку перерву і повтори. Така вправа відмінно розтягує хребет.

Тепер ти знаєш, як позбутися болю в спині. Ці вправи досить прості, але ефективні. Виконувати їх можна, як тільки відчуєш дискомфорт. А краще додати хоча б деякі з них у свою щоденну розминку.

Виконуй всі рухи повільно, без різких рухів, намагаючись добре розтягнути м’язи. Головне – займатися регулярно! Сильна і здорова спина значно поліпшить якість твого життя.